O Nás

Restaurace nově zrekonstruovaná a v provozu od listopadu 2019. Nabídka v restauraci vhodná i pro milovníky asijské kuchyně. Vaříme vybrané speciality z thajské, vietnamské, korejské a japonské kuchyně. I během zimy Vám nabízíme možnost využít naše venkovní prostory. Když přijdou vlny veder, tak přijďte k nám se zchladit v našem klimatizovaném prostoru. V naší vyhlášené restauraci nabízíme i Wi-Fi zdarma. Díky tomu u nás můžete bez problémů surfovat klidně až do zavíračky.

Můžete si u nás dopřát zasloužený odpočinek

 

Naše asijská kuchyň bohatá na tradice Vás překvapí nejen svou rozmanitou nabídkou pokrmů, ale jsme vyhlášení i našimi lokálními pokrmy a saláty. Ochutnat můžete především jedinečně lahodné ryby a mořské plody a k nim si dopřát naše vychlazené pivo z malého pivovaru.

Pohostinství je naše největší vášeň, tudíž jsme nažhaveni Vám i Vašim přátelům připravit příjemný večer plný chutných zážitků. K dispozici je vše, od předkrmů přes širokou nabídku hlavních pokrmů po dezerty.

 

Speciální služby – K našemu jídelníčku patří vegetariánské i veganské speciality. Máme zkrátka jedinečnou nabídku. U nás se nemusíte bát, že se budete muset nějak omezovat. Díky našim bezlepkovým jídlům si zaručeně pochutnáte.  Ukážeme Vám, jak jednoduchá může být zdravá strava a z jak široké nabídky si u nás můžete vybrat.

Před restaurací se nachází bezplatné parkoviště, které je vyhrazené pro naše hosty. Vstup do restaurace je bezbariérový. Domácí mazlíčky Vám nezakážeme nýbrž je uvítáme.

 

Rezervujte si místo v naší stylové restauraci a užijte si pohodový večer s přáteli nebo s partnerem či rodinou.

Kontaktovat nás můžete přes email: wokebowl@gmail.com nebo telefonicky na +420 223 004 838.

Přijímáme platbu: V hotovosti. Platba bezkontaktně či kontaktně debetními/kreditními kartami MasterCard či Visa. Nebo také přijímáme stravenky Ticket Restaurant, Up či Sodexo.

Nestiháte si jídlo vychutnat u nás? Rádi Vám ho připravíme či zabalíme sebou.

 

Nabízíme také CATERINGOVÝ SERVIS. Můžete nám zaslat poptávku pro soukromou akci či firemní večírek. My Vám rádi zajistíme hostinu podle Vašich představ.

 

Restaurace je pro Vás otevřená 6 dní v týdnů od 10–22. V neděli je restaurace zavřená.